top of page
andrius cesnauskas personal trainer

Asmeninis treneris Vilniuje

Andrius Česnauskas

"Padedu žmonėms numesti svorį, susigrąžinti prarastą formą, jaustis geriau ir gyventi ilgiau. Tikiu, kad treniruotės su pasipriešinimu, pilnavertė mityba ir subalansuoto gyvenimo sinergija yra sveiko kūno ir ilgaamžiškumo pagrindas."

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube
Indre.jpg

Treneris, kuris sugeba ikvepti siekti tikslo ne tusciomis kalbomis, o atidziai parengta sporto programa, kuri yra labiausiai tinkama tavo siekiamam tikslui. Treneris, kuriuo gali 100 proc. pasitiketi, darydamas ivairaus lygio ir sunkumo pratimus, kad nepakenksi sau. Tai treneris, kuriam labai svarbu tavo sveikata ir tavo gera savijauta.

90439147_10157761532892420_9214409891806969856_n.jpg

Andrius yra labai profesionalus ir rūpestingas treneris, visada ras tinkamą Jums motyvaciją, žodį, teisingą ir pagrįsta faktą, bei argumentą kuris būtinai Jus įkvėps pasiekti savo tikslus. Visko Jus atrasite studijoje – ir namus, ir kitokį požiūrį i sportą, sporto šeimą, ir kitus profesionalius trenerius, ir pokalbius prie kavos ir save. Rekomenduoju!

Indre.jpg

Puikus treneris keliantis aukštus tikslus ne tik savo klientui, bet ir sau pačiam. Mokantis motyvuoti, mokantis užvesti, mokantis sudominti. Įsiklausantis į poreikius ir matantis realią situaciją.
Treniruotės ir treniruočių programos - išsamios, aiškios ir, svarbiausia, nenuobodžios.
Patys geriausi atiliepimai!

Indre.jpg

Labai malonu, kad teko susipažinti su tokiu taktišku ir profesionaliu treneriu. Tikrai nesitikėjau, kad gausiu tiek naudingos informacijos. Asmeninės treniruotės metu įvertino fizinę būklę, išsamiai parodė ir paaiškino pratimų atlikimų techniką. Ačiū už kantrybę atsakant į visus rūpimus klausimus : )